Wyślij zamówienie Wyślij zapytanie ofertowe
Zadzwoń
do nas
665 33 00 00
Dział administracyjno-księgowy
Małgorzata Głowacka Dyrektor ds. ekonomicznych-Główna Księgowa 71/357-91-91 wew.42 malgorzata.glowacka@abet.pl
Marlena Błachowicz Kierownik działu księgowości-Starsza Księgowa 71/357-91-91 wew.41 marlena@abet.pl
Magdalena Słotwińska Młodsza Księgowa 71/357-91-91 wew.44 magdalena.slotwinska@abet.pl
Dorota Szostko Fakturzystka – Referent ds. księgowości 71/357-91-91 wew.45 dorota@abet.pl
Katarzyna Szydełko Fakturzystka – Referent ds. księgowości 71/357-91-91 wew.44 kasia@abet.pl
Monika Bensz Fakturzystka – Referent ds. księgowości 71/357-91-91 wew.43 monika@abet.pl
Anna Paluch Kierownik działu kadr i płac 71/357-91-91 wew.47 anna.paluch@abet.pl
Marta Urban Referent ds. kadr i płac 71/357-91-91 wew.47 marta.urban@abet.pl
Ewa Zając Fakturzystka- Referent ds. księgowości 71/357-91-91 wew.46 ewa.zajac@abet.pl
Sekretariat
Renata Dominiak-Kowcz
Kasjer- Ekonomista 71/357-91-91 wew.20 sekretariat@abet.pl
Kontakt - Formularz kontaktowy

Napisz do nas