Wyślij zamówienie Wyślij zapytanie ofertowe
Zadzwoń
do nas
665 33 00 00
Dział administracyjno-księgowy
Małgorzata Głowacka Dyrektor ds. ekonomicznych-Główna Księgowa 71/357-91-91 wew.42 malgorzata.glowacka@abet.pl
Marlena Błachowicz Kierownik działu księgowości-Starsza Księgowa 71/357-91-91 wew.41 marlena@abet.pl
Magdalena Słotwińska Młodsza Księgowa 71/357-91-91 wew.44 magdalena.slotwinska@abet.pl
Dorota Szostko Młodszy specjalista ds. sprzedaży i fakturowania 71/357-91-91 wew.45 dorota@abet.pl
Katarzyna Szydełko Specjalista ds. sprzedaży i fakturowania 71/357-91-91 wew.44 kasia@abet.pl
Monika Bensz Specjalista ds. sprzedaży i fakturowania 71/357-91-91 wew.43 monika@abet.pl
Anna Paluch Kierownik działu kadr i płac 71/357-91-91 wew.47 anna.paluch@abet.pl
Marta Urban Referent ds. kadr i płac 71/357-91-91 wew.47 marta.urban@abet.pl
Sekretariat      
Renata Dominiak-Kowcz
Sekretarka – Asystentka Zarządu 71/357-91-91 wew.20 sekretariat@abet.pl
Kontakt - Formularz kontaktowy

Napisz do nas