Wyślij zamówienie Wyślij zapytanie ofertowe
Zadzwoń
do nas
665 33 00 00
Dział handlowy
Radosław Pawiłojć Dyrektor ds. Produkcji i Logistyki 665 33 00 03 radek@abet.pl
Grzegorz Ługowski Dyrektor ds. Sprzedaży i Zaopatrzenia 665 33 00 22 grzegorz.lugowski@abet.pl
Krzysztof Majewski Dyrektor ds. Produkcji o/Wrocław – Siechnice 665 33 00 02
krzysztof.majewski@abet.pl
Aneta Michalik Specjalista ds. sprzedaży i kontraktowania 782 58 10 12
aneta@abet.pl
Tomasz Bereźnicki Kierownik o/Jelenia Góra 665 33 00 25
jeleniagora@abet.pl
Sylwester Kwaśniewski
Kierownik o/Bolesławiec 665 33 00 13 bolesławiec@abet.pl
Adam Leśniak Kierownik o/Świdnica 665 33 00 40 swidnica@abet.pl
Bartłomiej Śliz
Kierownik o/Paniowice 665 65 80 30
paniowice@abet.pl
Henryk Śliwak Kierownik o/Legnica 665 33 00 36
legnica@abet.pl
Agata Ciebień Kierownik o/Siechnice 665 33 04 03 siechnice@abet.pl
Sebastian Wojdat Kierownik o/Jerzmanowska 665 33 00 24 sebastian.wojdat@abet.pl
Norbert Dudkiewicz Kierownik o/Lubin 665 33 00 18 lubin@abet.pl
Kontakt - Formularz kontaktowy

Napisz do nas